Český pohár v Trutnově

Český pohár, INOV-8 CUP žebříček A a žebříček B-Čechy 2016 byly zahájeny dvěma závody v Trutnově - Horním Starém městě. Za vynikající závodní víkend můžeme poděkovat pořadatelům ze Slavie Hradec Králové a Lokomotivy Trutnov, kteří připravili pěkné prostorné shromažďiště s dostatkem občerstvení, ale především dobrou mapu a parádní tratě, vybraní závodníci v mužské a dámské elitě navíc běželi s GPS a jejich počínání na trati bylo možné sledovat on-line přenosem.


V sobotu byla na pořadu klasická trať, která prověřila závodníky jak po fyzické, tak po mapové stránce. Rozlehlý terén s hlubokými členitými údolími a sklaními útvary na hřbetech umožnil staviteli vytvořit nápadité tratě. Z našich závodníků dosáhli nejlepších výsledků Tomáš (6. v H18A), Láďa (10. v H18A), Jirka (1. v H70B), Ondra a Michal (21. a 29. V H21A) a Lenka CH (10. v D45B).
Nedělní krátká trať se odehrála v části prostoru se skalnatým hřebenem a ke konci tratí v porostově členitém lese. Orientačně náročné byly zejména náběhy do skal přes hranu, paradoxně se hodně chybovalo v "jednodušší" porostové části tratí. Výborný výsledek se podařilo zopakovat Láďovi (5. místo v H20A) a Jirkovi (2. místo v H70B), pěkného umístění dále dosáhli: Pavel a Ondra (22. a 26. V H21A), Tomáš (12. v H18A), Míša (14. v H16A), Lenka CH (6. v D45B), Lenka K (5. v D40B), Káťa (19. v D16A) a Ivan (8. v H45B).

Facebook

Partneři

Autoneum CZIveco BusStarmon s.r.o.CHONETLESY ČRLabetaMěsto Choceň

 

Podporuje město Choceň a Pardubický kraj.

 

Back to Top