Liga Vysočiny

Malá výprava choceňských orientačních běžců zahájila sezonu účastí na dvojzávodu Ligy Vysočiny. Závody se za chladného počasí konaly na fotbalovém hřišti ve Skutči. Dopoledne bylo na programu Mistrovství Vysočiny na krátké trati. Běželo na mapě Horka v nesouvislých kusech lesa, jež byly plné různých pozůstatků po těžbě kamene, což spolu s bujným podrostem, vytvořilo náročnou běžeckou podložku. Dařilo se žákům, kde v kategorii H12 skončil Matěj S. 2. a v těsném závěsu za ním doběhl na 3. místě Viktor G. V kategorii H55 se umístil na pěkném 5. místě Martin G., Vojta skončil v mužích 8. Odpoledne byl na programu sprint přímo ve městě Skuteč. Tratě byly rychlé a orientačně jednoduché, případné volby postupů vycházely rovnocenně. Většina výpravy měla odpoledne s mapou kupodivu vetší problémy než dopoledne, a tak nejlépe dopadl na 7. místě Vojta v mužích, když stejně jako dopoledne tuto kategorii ovládl David Procházka.