REKAPITULACE SEZONY 2019

Přehled nejlepších výsledků členů našeho oddílu v Mistrovství světa juniorů, Mistrovství Evropy, Mistrovstvích ČR a celoročních soutěžích.

Mistrovství světa juniorů – Dánsko

Nominovali se Adrianna Biederman, Katarzyna Ciesiolka, Jakub Kijak, Mikolaj Krawczynski a Tomáš Křivda, který ve sprintu vybojoval 9.místo, na klasice doběhl na 20.místě a ve štafetách byli junioři pátí.

Mistrovství Evropy dorostu – Bělorusko

Nominovali se mladší dorostenka Hanna Sudol (2. ve sprintu, 10. na klasice), starší dorostenka Agnieszka Mazurek a starší dorostenec Stanislaw Kurzyp (1. ve sprintu)

8. místo muži (
Mikolaj Krawczynski, Martin Křivda, Tomáš Křivda)
Družstva
17. místo dospělí (
Mikolaj K. Jana S. Tomáš K. Katarzyna C. Ondra P. Verča Ch. Honza S.)

Celoroční soutěže
Žebříček A
V nejvyšší soutěži dorostu a juniorů ČR jsme měli 3 zástupce v dorostu a pět v juniorech. Ve starších dorostenkách (D18) obsadila 22.místo Štěpa Shánělová, v kategorii starších dorostenců (H18) získal 15.místo Míša Švadlena.

V junoirech (H20)Tomáš Křivda zvítězil a v juniorkách (D20) skončila na 13.místě Jana Semrádová.

Český pohár

V Českém poháru bodovala Hanna Wisniewska (22.), Marcin Biederman (36.) a Tomáš Křivda (58.).

Český pohár štafet
V Českém poháru štafet skončila štafeta dorostenců na 27. místě, muži obsadili 10. místo a ženy 30. místo.

Česká liga klubů
V soutěži klubů ČR v kategoriích dorostu a dospělých to bylo 22. místo pro dorost a 12. místo pro dospělé.

Ranking
V dlouhodobé soutěži dospělých - rankingu máme letos v nejlepší dvoustovce sedm zástupců. Nejlepší je teprve junior Tom Křivda na 11. místě. Láďa Semrád končí sezonu na 90. místě, Martin Křivda je 114., Vojta Grundman 120., Jan Sháněl 121. a
Mikolaj Krawczynski 192. z třináctiset. hodnocených. V ženách je juniorka Jana Semrádová na 81.místě., starší dorostenka Štěpa Shánělová 129. A Verča Chaloupková 157..

Východočeský pohár

V žactvu se nejvíce dařilo v H10C Vojtovi Šimkovi (11. v jarní části), v D14C Kateřině Mimrové (21.) a Ivě Barcalové (29.) a v H14C Jakubovi Pirklovi (25.)

Dorost: H16 Jakub Šimek 12.místo
veteránské kategorie: D35 Lenka Křivdová 2. místo, H35 Michal Korbel 10. místo, H45 Ivan Křivda 7. místo, H55 Martin Grundman 12. místo a Jirka Švadlena 11. místo v H65
Celoroční soutěž družstev
Žáci a žákyně skončili letos na 13.místě. Dorost obsadil 8. Místo, dospělí 10.místo a veteráni 11. místo.